HEADER AD

Mos u nisni për merdare, ja çfarë po ndodh atje

Sërish është krijuar kolonë e gjatë e mërgimtarëve në pikën kufitare në Merdarë, teksa po dalin nga Kosova, njofton Gazeta Blic. Kolona ka arritur deri...
Costum ad2

Sport

costum ad3

Teknologji

Lajm i MADH, për të gjithë ata që kanë blerë BITCOIN

Bitcoin këtë të premte ka pësuar rritjen më të madhe të gjashtë muajve të fundit, që konsiderohet si pasojë e zhvillimeve teknologjike, por që...

Shendetesi

Lajm i mirë për njerëzimin: Zbulohet pilula që ndal infarktin…dhe ka...

Një pilulë në ditë që mban katër ilaçe, mund të reduktojë numrin e atakeve kardiake dhe infarkteve me një të tretën e mundësisë Polypill, mban...
- Advertisement -

Njësia Speciale e Policisë: Ja çfarë na kërkoi Gjuriq kur e “shoqëruam”..!

Njesia Speciale ne emisiionin Kojshia Show Nder të tjera tregoi edhe për arrestimin e Gjuriqit në Kosovë, ata treguan se cfarë iu kërkoi Gjuriq kur...

Njihuni me vajzën e Shpëtim Deskut, ajo tashmë është bërë aktore

Nusja e Shpëtim Deskut tashmë është shumë e njohur për publikun. Ajo është një femër shumë e bukur, shkruan ORAvip. Arta është shumë aktive në rrjetet...

Dua Lipa anulon koincertin në Abu Dhabi, shkak bëhet…

Koha e keqe u bë shkak që këngëtarja Dua Lipa, të mos shfaqej pranë publikut të saj në Abu Dhabi. Frymë e shi kanë bërë...

Papa Françesku, audiencë të veçantë për vitin e Skënderbeut

Papa Françesku do të presë në një audiencë të veçantë përfaqësues të popullit shqiptar. Në kuadër të vitit mbarëkombëtar të Skënderbeut, me kërkesë të...
custom ad4

Showbiz

Rusja me të pasmet e saj “çmend” jo vetëm rusët, por gjithë Evropën

Modelja super seksi nga Rusia ka provokuar sërish. Anastasiya Kvitko, e cila shquhet për format dhe linjat tmerrësisht seksi të saj, në setin më të...

Audio/ Shpërthen keq në të shara Morena Taraku, “t’i q*** krejt robt në p***”

Ajo njihet në publik për jetën super luksoze që bën, të cilën e ekspozon vazhdimisht përmes fotografive në rrjetet sociale. “King MT”, është nofka...

Nuk do ta besonit kurrë, por kjo këngëtare kosovare sot iu bashkua AAK-së

Partisë së Ramush Haradinaj i është bashkuar edhe një artiste. AAK-së po i bashkohen me radhë artistët e estradës. Pas fjalëve se Labinot Tahiri është gati...

Yllka Kuqi merr gjithë vëmendjen me pozat në bikini

Këngëtarja Yllka Kuqi ka gjetur kohë të kalojë pushime me bashkëshortin e saj,  Mirëpo, kohëve të fundit, këngëtarja nga Gjakova po befason ndjekësit e paraqitjet...

Edon Zhegrova ndahet nga e dashura, publikon foto duke vuajtur

Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Edon Zhegrova është ndarë nga e dashura Elsa Musliu. Futbollisti i Baselit ka publikuar disa foto në rrjetin social Snapchat...

Flash24+

Miss Serbia bën shqiponjën shqiptare, cmenden serbët!

Irina Jovanka, përfaqësuese e Miss Serbia, bëri me duart e saj simbolin e shqiponjës në mes të një gare bukurie të mbajtur në Kosovë. Akti...